OZNANILA

13.07.2018

17. in 18. NML - 25. 7. in 1. 8. 2021

• Krištofova nedelja z darovanjem za MIVO je danes. Po vseh mašah blagoslavljamo vaša vozila. Prejeli boste nalepko sv. Krištova in darovali za MIVO – misijonska vozila. Bog povrni vašo darežljivost za Slovenske misijonarje.
  • Jutri, na god sv. Ane in Joahima bodo postavljali delovne odre na zadnji polovici cerkve. Nadaljujemo z obnovo na simsih pod stropom in rjavih stebrih. Delo naj bi se zaključilo konec oktobra, potem se bo oder prestavil na prvo polovico cerkvene ladje. Zahvaljujemo se vam za potrpežljivost in razumevanje. Hvaležni bomo tudi za vaše darove.
  • Prihodnja nedelja bo 18. med letom – po maši ob 10. uri bosta dva otroka prejela zakrament sv. krsta. Ob veselju obema družinama čestitamo in kličemo Božjega blagoslova.
  • Oratorij na Kapeli se bo začel v ponedeljek, 2. avgusta. Letošnja tema bo bl. Carlo Acutis, ki mladim kaže pot do Jezusa v Evharistiji.
  • Prvi četrtek, 5. avgusta bo molitvena ura za nove duhovne, redovne in misijonarske poklice ob 18.30. Vabljeni. Na prvi petek obiščemo bolnike na domu in v bolnici Stara Gora. V domu upokojencev bo sveta maša ob 14. uri, ob 18.45 pa v cerkvi litanije Srca Jezusovega. Na prvo soboto bomo ob 18.45 pred Najsvetejšim molili litanije MB.
  • Nošenje mask in razkuževanje ter razdalja so še vedno obvezni pogoji za udeležbo pri maši.