OZNANILA

13.07.2018
  • Danes je praznik svetih bratov Cirila in Metoda – sozavetnikov Evrope. Navdihujmo se ob globoki veri in misijonski zavzetosti slovanskih apostolov. Priporočimo Gospodu naš skupni dom Evropo, da bi voditelji znali in zmogli v spoštovanju različnosti graditi odgovorno in na temelju vrednot povezano družbo.
  • Nedelja novih maš je danes. Škofje so v duhovnike posvetili 7 mladih, ki stopajo na pot oznanjevanja evangelija. Naj Bog nagovori mlade, ki bodo s pogumom stopili na pot duhovniškega in redovniškega življenja.
  • Hvaležnost naj bo namenjena vsem, ki ste pomagali in sodelovali, da je bila duhovniška in redovniška obletnica p. Cirila, p. Petra in p. Nika tako lepa in doživeta. Veselje je najlepše kar si lahko podarimo.
  • V DUNGu, kot vsako leto julija in avgusta, ne bo svetih maš ob petkih. Maša ob prazniku Marijinega vnebovzetja bo v petek, 14. avgusta ob 15.00.
  • Počitnice in dopusti letos so prav gotovo drugačni. Da je to čas oddiha in nabiranja telesnih in duhovnih moči, je pa enak izziv kot vedno. Spoznavajte našo čudovito Slovenijo.
  • Obnova v cerkvi se bo  nadaljevala v ponedeljek, 6. julija. Tokrat je na vrsti freska v štukaturnem okvirju na levi strani cerkvene ladje. Z darovi lahko podprete obnovo, za kar vam bomo iskreno hvaležni.