OZNANILA

13.07.2018

4. VELIKONOČNA NEDELJA - 8. 5. 2022

• Prvo sveto obhajilo – bo danes ob 10. uri. Župnija se veseli z: Gajo, Klaro, Mašo, Saro, Katarino, Sarai, Živkico, Ivanom, Renejem, Dominikom, Janom F., Janom M., Stefanom, Matijem, Tobiasom, Žanom in njihovimi družinami. Otrokom želimo, da bi v polnosti zaživeli z največjim prijateljem Jezusom.
  • Ob 13. uri bo mala Pia prejela zakrament svetega krsta. Čestitamo mladi družini.
  • V Marijinem mesecu maju prebiramo šmarnična razmišljanja o Marijinih oblačilih, ki so delo cistercijanskega patra Branka. Vsak večer pri maši se nebeški Materi priporočamo tudi z molitvijo litanij MB.
  • Glasba z vrtov sv. Frančiška se po dveh letih vrača v prvotne prostore dogajanj v organizaciji Kulturnega doma Nova Gorica. Tako se bomo veselili v torek, 10. maja ob 20. uri prvega letošnjega koncerta, ko bo nastopil MITTELVOX ENSEMBLE Godalni kvintet NOVA z dirigentko Matejo Černic. Koncert bo v naši cerkvi Marijinega oznanjenja.
  • Birmance vabimo ob četrtkih na pobirmanska srečanja ob 17.30. Želimo jim, da bi s svojimi darovi našli prostor v življenju naše župnije.
  • V nedeljo, 15. maja po maši ob 10. uri, nam bo Katja Kogej, predsednica Goriškega društva ljubiteljev vrtnic, v cerkvi predstavila nasad vrtnic burbonk na samostanskem vrtu na Kostanjevici. Po predstavitvi si boste vrt v najlepšem razcvetu tudi ogledali. Lepo vabljeni.
  • Že danes sporočamo, da tradicionalni župnijski piknik v Prelesju bo in sicer v nedeljo, 12. junija s sveto mašo ob 10. uri.

Prijava na elektronska oznanila.