OZNANILA

13.07.2018
  • Danes slavimo Brezmadežno spočetje Device Marije. Z veseljem bomo danes po slovesni maši ob 10. uri blagoslovili zelo pomemben del obnove naše cerkve in sicer štukature iz 17. stoletja. Sveto mašo bo daroval naš dekan g. Alojzij Kržišnik in po maši blagoslovil obnovitveno delo. Samo obnovo bodo predstavili strokovnjaki ZVNKD Nova Gorica. Spoznali bomo restavratorke, o pomenu naših štukatur bo spregovorila tudi direktorica Narodne galerije v Ljubljani ga. Barbara Jaki. Vaši darovi bodo namenjeni kritju stroškov obnove.
  • Župnik p. Niko odhaja v četrtek na očesno kliniko v Ljubljano na tretji poseg na očesu. Priporočamo v molitev.
  • Vse mlade in ostale vabimo k SLAVLJENJU, ki bo potekalo v petek, 13. decembra od 20. do 21. ure.
  • Na 3. adventno nedeljo bodo pri maši ob 10. uri sodelovali otroci in starši 8. razreda.
  • Adventno romanje bo v soboto, 21. decembra. Tokrat nas bo pot vodila do največje Marijine božje poti k Mariji Bistrici, nato pa k adventnemu obisku Zagreba. Odhod avtobusa bo ob 7. uri zjutraj s parkirišča na Kapeli. Cena romanja je 27 €. Prijavite se čim prej v zakristiji.