oznanila 3.1.2016

Nedelja, 3 Januar, 2016
  • Redni verouk prične v ponedeljek 4. 1..
  • Gospodovo razglašenje - sreda, 6. 1.. Svete maše bodo ob 7., 10. in 19. uri. Blagoslovili bomo vodo, da jo vzamete domov za blagoslove čez leto.
  • Blagoslovi domov - Tisti, ki vas nismo obiskali v dneh do novega leta smo vam na razpolago v januarju. Prosimo le, da nas na blagoslov povabite. Dogovorite se z duhovnikom, ki bo blagoslovil.
  • Družinsko sv. mašo prihodnjo nedeljo pripravljajo otroci 4. razred.
  • Zahvaljujem se Otroškemu pevskemu zboru iz Ustij z zborovodkinjo Metko Bacar za sodelovanje pri družinski sv. maši. Hvala in dobrodošli.

• V torek bo v konkatedrali »Šola usmiljenja", ki jo vodi p. Tomaž Podobnik.  Začetek srečanja je ob 15. uri, sklep ob 18. uri s sveto mašo. Smo v letu usmiljenja, zato ste zelo vabljeni tudi verniki iz drugih župnij!
  • Goriška območna karitas (GOK) ima prvo srečanje v soboto, 9. januarja v Biljani. Pričetek z mašo ob 13. uri.
  • Srečanje ob jaslicah - 10. 1. 2016 ob 16. uri v goriški stolnici (IT). Srečanje povezuje obe Gorici in ga pripravljata bratstvi Frančiškovega svetnega reda. Zbrani darovi bodo namenjeni za Caritas Baby Hospital - otroško bolnišnico v Betlehemu.
  • Strežniki Goriškega območja poromamo v soboto, 16.januarja v Koper (Sv. Marko, sv. Ana, stolnica (kjer bomo stopili skozi sveta vrata in imeli mašo) in nazaj grede k Fatimski Mariji na Vejno. Pri prijavi plačate 5 Eur in drugo je dar župnije.