OZNANILA

13.07.2018
  • Danes je 2. postna nedelja – Pri maši ob 10. uri sodelujejo starši in otroci 7. razreda.
  • Biblična skupina vsak torek ob 19.45 začne odkrivati skrivnosti Svetega pisma. Z odločitvijo, da bi bila knjiga vseh knjig vaš življenjski spremljevalec, ste vabljeni v skupino.
  • Starše 4. razreda vabimo na srečanje in pogovor v sredo, 11. marca ob 19.45 v veliki učilnici.
  • Križev pot v petek ob 19. uri pripravljajo otroci in starši 2. razreda. Stopajmo skupaj z Jezusom po poti solidarnosti s trpečimi v katerih spoznamo našega Odrešenika.
  • V DUNG-u do nadaljnjega ne bo svete maše ob petkih.
  • Župnijska Karitas bo 3. in 4. postno nedeljo, po vseh mašah, zbirala sredstva za pomoč ljudem v stiski. V lanskem letu smo lahko z zbranimi sredstvi pomagali ubogim v višini skoraj 4.000 €. Hvaležni smo vsem, ki razumete.
  • Prihodnja nedelja bo 3. postna. Pri maši ob 10. uri bodo sodelovali starši in otroci 8. razreda.
  • Slovenska škofovska konferenca – navodila: ob vstopu v cerkev se pokrižamo in pokleknemo; pozdrav miru brez rokovanja; obhajilo prejmemo na roke. Če zbolimo, ostanemo doma.