OZNANILA

13.07.2018
  • Predstavitev birmancev bo danes pri maši ob 10. uri. Vsa župnijska skupnost je povabljena, da z molitvijo spremlja mlade na poti priprave. Posebej pa iščemo molitvene botre birmancev. Kdor je pripravljen vsak dan moliti za enega birmanca(ko), naj se priglasi p. Niku.
  • Srečanje ob jaslicah FD GO in NG bo v cerkvi in samostanu danes popoldne, ob 16.30. Pričevanje:  ga. Sara Bevc Jonan,  iraška begunka, ki je postala Slovenka... Ob 18.00 sledi redna nedeljska sv. maša, ki jo bo vodil goriški škof msgr. Carlo Maria Ranelli. Zbrane darove bomo podelili iraškim kristjanom.
  • Starše prvoobhajancev vabimo na srečanje in pogovor v ponedeljek, 21. januarja ob 19.45, v spodnjo učilnico.
  • Srečanje s starši birmancev bo v sredo, 23. januarja od 17.30 do 18.30 v času veroučne ure njihovih otrok.
  • ŽPS bo imel srečanje v četrtek, 24. januarja ob 19.45 v samostanski učilnici. Člani ŽPS in GS lepo vabljeni.
  • Nedelja Svetega pisma bo prihodnji teden. Od 28. januarja do praznika Jezusovega darovanja, 2. februarja, bomo pripravili Svetopisemski maraton.