OZNANILA

13.07.2018
  • Danes je Misijonska nedelja, ko pri maši ob 10. uri sodelujejo otroci in starši 5. razreda. Nabirka današnje nedelje je namenjena misijonom in delu misijonarjev. Daljnim deželam pomagamo z molitvijo in materialno podporo, doma, v Sloveniji pa smo s krščanskim življenjem misijonarji.
  • Po maši danes vam bodo sodelavke Karitasa ponudile sveče, ki jih lahko prižgete na grobovih svojih rajnih. Prispevek za svečo je 2 € in je namenjen skladu župnijske Karitas. To bodo ponovile še prihodnjo nedeljo. Vincencijeva družba z Mirna vam bo tudi letos ponudila Vincencijev koledar.
  • Župnijsko romanje – odhod avtobusa bo v petek, 25. oktobra ob 7. uri s parkirišča na Kapeli. Vrnemo se v nedeljo v večernih urah.
  • Prihodnja nedelja bo žegnanjska in z njo stopamo v počitniški čas otrok, zato verouka ne bo.
  • Otroke vabimo v jesenski ORATORIJ, ki bo na Kapeli potekal od ponedeljka, 28. oktobra do srede, 30. oktobra. Otroci, se vidimo!