OZNANILA

13.07.2018
  • BINKOŠTI – prihod Svetega Duha. Maše ob 10h ne bo na Kapeli. Župnijsko romanje na Sveto Goro z mašo ob 10. uri in zaključek veroučnega leta. Priporočimo z molitvijo našo župnijo Božjemu varstvu in priprošnji nebeške Matere Marije. Zaključek šmarnic. Po maši zapojemo litanije MB.
  • Binkoštni ponedeljek – Marija, Mati Cerkve: maši ob 7.00 in 19.00.
  • Prvi četrtek – ob 18.30 molitvena ura pred Najsvetejšim za nove duhovne in redovne poklice.
  • Prvi petek – maša v Domu upokojencev v NG ob 14.00 brez zunanje udeležbe. Ob 18.45 litanije Srca Jezusovega in blagoslov z Najsvetejšim..
  • Prva sobota -  ob 18.45 litanije Matere Božje pred Najsvetejšim za zvestobo in svetost poklicanih.
  • Prihodnjo nedeljo bo praznik Svete Trojice. Čeprav smo zaključili veroučno leto vabimo družine k sveti maši. Darovanje pri mašah je namenjeno podpori naše Frančiškanske province sv. Križa.
  • Prvo obhajilo  bomo imeli v nedeljo, 14. junija ob 11.30 na Sveti Gori, da se izognemo omejitvam ob Covid-19. Molimo za letošnje prvoobhajance in njihove družine.
  • Spovedovanje – ker ne spovedujemo v spovednicah, je možno prejeti zakrament pred ali po maši, oz. da se telefonsko dogovorite.