OZNANILA

13.07.2018
  • Oratorij 2020 se je v petek uspešno zaključil. Na oratorij je prihajalo 90 otrok. Več kot trideset animatorjev je skrbelo, da so otroci imeli zapolnjen čas z različnimi dejavnostmi. Oratorij je potekal po vseh predpisanih kriterijih za varnost otrok. Vodstvu in animatorjem se iskreno zahvaljujemo za srčnost, trud, skrbnost in predanost. Hvaležni smo tudi MO Nova Gorica za finančno podporo in vsem posameznikom in podjetjem, ki so podprla ta čudoviti projekt. Bog povrni vsem.
  • Sveta Klara, redovna ustanoviteljica goduje v torek, 11. avgusta. Upamo, da bo ta dan tudi župnik zgubil svoj več kot dvomesečni »oklep«.
  • Praznična maša v DUNG u bo v petek, 14. avgusta ob 15. uri, brez udeležbe zunanjih obiskovalcev.
  • MARIJINO VNEBOVZETJE, največji praznik MB obhajamo v soboto, 15. avgusta. Vabimo vas k sv. mašam ob 7.30, 10.00 ali ob 18.00. Po večerni maši bomo s petimi litanijami počastili našo nebeško Mater Marijo.
  • Na 21. nedeljo med letom bomo objavili VEROUČNI URNIK za prihodnje leto. Veroučno leto bomo začeli 13. septembra primerno razmeram s korono virusom. Vpisovanje otrok v prvi razred bo od 7. do 9. septembra med 16. in 18. uro.
  • BILTEN ŽUPNIJE 2019/20 o vsem kar se je dogajalo v naši župniji vam je na voljo po nedeljskih mašah. Bilten je zastonj, če pa želite pomagati pri kritju stroškov je priporočljivi dar 5 €.
  • Obnova v cerkvi – potek obnove lahko spremljate na fotografijah na delovnem odru v cerkvi.
  • NAVODILO ŠKOFOV ZA NEDELJSKO MAŠO: pred mašo v pripravljeno škatlo vrzite listič s svojo telefonsko številko, brez imena. Razkužite roke, maska je obvezna, prav tako razdalja. Posebej držite razdaljo pri obhajilu.