OZNANILA

13.07.2018
  • Martinova nedelja je danes. Sv. Martin ni povezan samo z novim vinom, ampak je vzor dobrote in nesebične ljubezni. Ob 11. uri bodo imeli sveto mašo romarji iz Trevisa v Italiji. Ob 15.00 vabljeni v Šmartno v Brda. Posebej vabljeni udeleženci lanskega in letošnjega župnijskega romanja.
  • Župnijska Karitas bo imela srečanje v torek, 13. novembra po večerni maši ob 19.45 v samostanski učilnici.
  • Starši otrok 4. razreda vabljeni na srečanje in pogovor v četrtek, 15. novembra ob 19.45.
  • Motoristi – v soboto, 17. novembra ob 12. uri bo v naši cerkvi zahvalna maša za letošnjo sezono. Spomnili se bomo tudi vseh žrtev prometnih nesreč. Dogajanje organizira motoristično Društvo MzM.
  • Prihodnjo nedeljo bodo pri maši ob 10. uri sodelovali otroci in starši 5. razreda veroučne šole.

V sklopu Škrabčevega leta 2018 bo v petek, 16. oktobra 2018, ob 19.45 v samostanski dvorani na Kostanjevici koncert Komornega zbora Grgar – Nova Gorica ob izdaji njihove prve zgoščenke Ledeni utrinki. Prisrčno vabljeni.