OZNANILA

29.03.2018

9. NAVADNA  NEDELJA, 3. 6. 2018

• 9. nedelja med letom je danes. Za neljubo napako v prejšnjih oznanilih, da bo danes procesija, se vam opravičujem. Z današnjo nedeljo stopamo v zaključni teden verouka. Otroci bodo pri veroučnih urah prejeli veroučna spričevala.    Do petka, 8. junija sprejemamo dobitke za srečelov.
  • Praznik Srca Jezusovega bo v petek, 8. junija. Pred večerno mašo ob 18.45 bomo pred Najsvetejšim molili litanije Srca Jezusovega. Zadoščujmo za grehe sveta.
  • Maša ob zaključku veroučnega leta bo prihodnjo nedeljo ob 10. uri. Vse otroke, starše in katehete vabimo, da se skupaj Bogu zahvalimo za milosti veroučnega leta. Po maši ob 10. uri bo bogat srečelov.
  • ŽPS se dobi na zadnjem srečanju pastoralnega leta v sredo, 13. junija ob 19.45 v samostanski učilnici.
  • Jubilejno romanje bolnikov na Brezje. Kdor bi se želel udeležiti romanja, naj se priglasi ge. Ani Vončina.
  • Župnijski piknik bo v nedeljo, 17. junija z mašo ob 11. uri v Prilesju. Vabljeni vsi župljani, posebej družine naših veroukarjev, da preživimo nekaj skupnih trenutkov v veselem in sproščenem razpoloženju.
  • Škrabčevo leto:
  • Danes ob 16. uri na Sveti Gori Vokalna skupina Krila. Koncert po maši.
  • V torek, 5. junija ob 20. uri koncert v samostanski dvorani – Veronika Brecelj, Dorottya Standi, Jose Andreas Navarro.
  • V četrtek, 14. junija ob 20. uri v samostanski dvorani Guštiranje glasbe in poezije.