31.1.2016 Oznanila

Nedelja, 31 Januar, 2016

*       Danes začnemo zbirati mašne namene za mesec marec.

*       Svečnica - 2. februar, maše bodo ob 7., 10., in 19. uri. Pri večerni maši prepeva župnijski zbor.

*       Kateheza meseca - četrtek, 4. 2. ob 19.45.

*       Srečanje za ministrante - sobota, 6. 2. ob 9. uri.

*       Molitvena ura za duhovne poklice - četrtek 4. 2. ob 18.30. Molitev pred najsvetejšim vodijo sodelavci Karitas.

*       Prva sobota v mesecu - pred mašo ob 19. uri bomo zmolili litanije na čast Materi Božji. (Več na 1. strani.)

• Župnijski gospodarski sveti se srečamo danes, 31. 1. ob 17h pri konkatedrali v Novi Gorici. Vabljeni!
  • Biblične skupine so vabljene na škofijsko srečanje v Škofijsko gimnazijo Vipava danes, 31.1. ob 15h.
  • Šola božjega usmiljenja bo v torek od 15. ure do večerne maše.
  • Prvi petek in prva sobota vabita k prejemu zakramentov in k češčenju Jezusovega in Marijinega srca.

Predavanje za starše mlajših otrok - v sredo 3. 2. ob 17.00 v spodnji dvorani cerkve Kristusa Odrešenika v Novi Gorici bo predavala dr. Katarina Kompan Erzar na temo »Kdaj smo kot starši lahko zadovoljni?«