29.11.2015 Oznanila

Nedelja, 29 November, 2015
  • Srečanje za starše prvoobhajancev – ponedeljek 30. 11. ob 16.30, v času rednega verouka.
  • Miklavževanje – sv. Miklavž vabi otroke na obhajanje svojega godu v nedeljo, 6. 12. ob 16. uri. Starši prijavite otroke. Prispevek znaša 6 €.
  • Kateheza meseca – četrtek, 3. 12. ob 19.45
  • PREDAVANJE - MOČ BOŽJEGA USMILJENJA – predaval bo p. Pepi Lebreht. Ob začetku leta Božjega usmiljenja in adventnega časa bo predavanje priložnost za duhovno poglobitev. V petek, 4. 12. ob 19.45 v dvorani samostana na Kapeli.
  • Prvi četrtek v mesecu – 18.30 molitvena ura za nove duhovne poklice. Pripravljajo člani ŽPS. V petek in soboto bomo ob 19. uri zmolili litanije na čast Jezusovemu in Marijinemu srcu.
  • Duhovni vikend za birmance – bo od 4. do 6. 12 na Sveti Gori. Priporočam jih v molitev.
  • Marija Romarica – Na oglasni deski je razpored kamor se vpišete kdaj želite sprejeti Marijo romarico. K molitvi povabite tudi svoje sosede.

Nedelja Karitas: miloščina današnje nedelje bo v karitativne namene. Bog vam stokratno povrni vašo dobroto in darežljivost v korist pomoči potrebnih!

Danes ob 15.h bo maša za pokojne iz 1. svetovne vojne v vojaški cerkvi blizu Plav. Informacije na spletni strani župnije Deskle.