25. navadna nedelja - 18.9.'16

sobota, 17 September, 2016
  • Katehetska maša v nedeljo, 18. 9. ob 10. uri. Skupno srečanje staršev in veroukarjev je bilo vzpodbudno, saj je bilo namenjeno medsebojnemu spoznavanju in predstavitvi veroučnega leta. Središče dogajanja v župniji pa je seveda Kristusov oltar. To nas oblikuje v družino in občestvo. Veselimo se druženja.

• Karitas – na prvo srečanje po počitnicah vabimo vse člane v ponedeljek, 19. septembra po večerni maši.

• Župnijski mešani pevski zbor ima vaje vsak petek ob 20. uri. Vabljeni vsi, ki mate veselje za petje in sodelovanje pri bogoslužju.

• Otroci in mladi – veliko možnosti vam nudimo za razvoj vaših darov s katerimi boste slavili Boga in sklepali prijateljstva:

• Otroški zbor – Vaje z Nežo bodo vsako drugo nedeljo ob 9. uri. Prve vaje bodo v nedeljo, 18. 9. ob 9.00.

• Ministranti – za službo ob oltarju vabimo fante od 2. razreda naprej. Vaje bodo vsako drugo soboto v tednu ob 9.30.

• Pritrkovalci in skavti sledite obvestilom voditeljev skupin. Prijavite se lahko pri verouku.

• SBP – Slomškovo bralno priznanje. Za udeležbo se starši in otroci prijavite katehistinji ali katehetu.